یک ظاهر طراحی را متناسب و
مطابق با هر حالتی درست کنید

Blend

میکسولوژی برای مو

فقط از رختخواب بیرون بازگشت از ساحل. نرم و لطیف و آماده رول کردن. برای یک شب خارق العاده در شهر تمام شد. محصولات Keune Blend دامنه مراقبت از مو را پوشش می دهد – و فرموله شده اند تا به تنهایی مورد استفاده قرار گیرند یا با هم خرد شوند و هر سبک متناسب با روحیه مشتری شما را ایجاد کنند.

Blend به روندهای بین چشم برخورد می کند. با محصولی فرموله شده برای کرانچ ، پیچ و تاب و چرخاندن به یک کوکتل سرحال مد. یا حتی ضد مد ، اگر این چیزی است که آنها دارند.

blendPost1

محصولات یک ظاهر طراحی شده با یکدیگر

هر کاری که لازم است انجام دهید

مو شخصیتی است و بسیاری از ما دوست داریم مدل ها را تجربه کنیم. با Blend دنبالش برو! این 14 محصول حالت دهنده مخلوط برای آماده سازی ، فرم دادن ، تازه کردن ، حالت دادن و پایان دادن به موها تهیه شده اند.

انگشتان خود را به خمیرها ، ژل ها ، موم ها و چسب ها آغشته کنید. نمک دریا واقعی بپاشید. روی پودر حجم بپاشید. در یک مشت موس کرانچ کنید. با لمس ژل صاف شوید. ترکیب برای همه مفید است – همه انواع مو و بافت ها ، و همه جنسیت ها و سنین.

هر محصول دارای رایحه ای میوه ای است که دارای فاکتورهای نگهداری و درخشندگی از 1 تا 10 است. محصولات یکپارچه برای ماندگاری طولانی مدت را تضمین می کنند – اما بازسازی آنها آسان است. شما می توانید هوا را خشک کنید ، حوله را خشک کنید ، آن را خشک کنید.

مواد را مخلوط کنید

همه موارد مناسب

تمام محصولات Blend حاوی کمپلکس ویتامین های A ، E ، F و H ما (بیوتین) است که به حالت دهی ، انرژی و تغذیه مو کمک می کند. پروتئین های برنج به طور طبیعی از رنگ مو در برابر اشعه UV محافظت می کنند.

Ozokette یک موم معدنی سخت است که ما از آن برای ساختن بدن و ساختار استفاده می کنیم. گلیسیرین و روغن معدنی به مو رطوبت و درخشندگی می بخشند. مجموعه های موم و پلیمر همچنین تثبیت قوی و بافت های مدرن را تضمین می کنند.

کائولن موجود در Blend Clay با روکش مات نگهدارنده است. مومیایی تازه کننده حاوی زئولیت است تا روغن را بدون باقی مانده از آن جذب کند. و البته ، نمک خالص دریا در موس نمکی و اسپری نمک دریا وجود دارد.

1922 by J.M. KeunePost2