درباره کئون

عاشق مو از سال 1922 است

Keune را در بیش از 80 کشور پیدا خواهید کرد ، اما با یک شرکت چند ملیتی شرکت فاصله زیادی داریم. Keune یک گروه کاملاً گره خورده از افراد اصیل است که به انرژی دوباره بخشیدن به صنعت حرفه ای مراقبت از مو متعهد هستند. هدف ما این است که به شما کمک کنیم تا بهترین خود باشید.

بهترین شما

سلام ما کئون هستیم!

ما از سال 1922 محصولات مو تولید می کنیم ، اما چیزی فراتر از یک تولید کننده هستیم. ما یک شرکت خانوادگی نسل سوم هستیم که در سطح جهانی در Soest ، هلند واقع شده است. موهای شما برای ما مهم است. ما با بالاترین کیفیت مواد اولیه را تولید می کنیم و محصولات خود را با توجه به شما تولید می کنیم. محصولات رنگ ، مراقبت ، یک ظاهر طراحی و نظافت ما برای همه افراد و انواع موها طراحی شده است. ما از شما دعوت می کنیم محصولات ما را امتحان کنید. ما چیزی درست برای شما درست کردیم

تاریخچه کئون

چطور شروع شدند

در سال 1922 ، یان كین و همسرش كوری یك داروخانه كوچك در آمستردام راه اندازی كردند. شیفتگی جان به فرها او را به آزمایش سوق داد و در نهایت فرمول پرم مایع ایجاد کرد. این اولین محصول هلندی بود که به دنیا آمد و تولد لوازم آرایش موی Keune بود.

در سالهای بعد ، جان اسپری مو را در یک قوطی آئروسل ، فرمول پرم سرد و ژل مو وارد کرد. بعداً ، پسر جان جورج موس – این کلمه فرانسوی را به انگلیسی “foam” ترجیح داد. نوه جان ، جورج جونیور ، جهان را با رنگ آمیزی Tinta Color معرفی کرد و یک داستان موفقیت جهانی ایجاد کرد.

تماس با ما

راه های ارتباط با ما

تهران، خیابان سهروردی شمالی

تلفن:09126808040-09306808740

فکس: 77263069-021

ایمیل: info@keune-iran.ir
banakhanshan@yahoo.com